Kontakta oss 

Kontaktinformation till oss på Magnolia Bostad hittar du här, liksom individuella e-postadresser och telefonnummer till olika kontaktpersoner.

Växel: 08- 470 50 80
info@magnoliabostad.se

Thomas Persson
Chef Affärsgenerering och Regionchef Öst
thomas.persson@magnoliabostad.se
070 533 15 68

Niklas Ohldin
Regionchef Väst
niklas.ohldin@magnoliabostad.se
076 838 00 99

Magnus Ericsson
Regionchef Mitt
magnus.ericsson@magnoliabostad.se
076 019 39 31

Fredrik Lidjan
Verkställande direktör
fredrik.lidjan@magnoliabostad.se
08 470 50 80

Linda Wiman
Chef Boendeutveckling
linda.wiman@magnoliabostad.se
08 470 50 80

Christina Hambäck
Chef Verksamhetsutveckling och Hållbarhet
christina.hamback@magnoliabostad.se
08 470 50 80

Fredrik Westin
CFO
fredrik.westin@magnoliabostad.se
08 470 50 80

Suzana Bossel
Marknads- och kommunikationschef
suzana.bossel@magnoliabostad.se
08 470 50 80

Thomas Persson
Chef Affärsgenerering och Regionchef Öst
thomas.persson@magnoliabostad.se
070 533 15 68

Erik Rune
vVD
erik.rune@magnoliabostad.se
08 470 50 80

Hanna Jessing
Chefsjurist
hanna.jessing@magnoliabostad.se
08 470 50 80

Marita Björk
marita.bjork@magnoliabostad.se
072 720 00 06

Louise Persson
HR-ansvarig
louise.persson@magnoliabostad.se
073 8132494

Patrick Kalaska 
Ansvarig Affärsgenerering
patrick.kalaska@magnoliabostad.se
0707 76 78 32

Christina Hambäck 
Chef Verksamhetsutveckling och Hållbarhet
christina.hamback@magnoliabostad.se
08 470 50 80

Anna Nyström 
Inköpsansvarig
anna.nystrom@magnoliabostad.se
070 207 23 82

Våra kontor

Vi finns på flera platser i landet, här hittar du adresser till våra kontor i Stockholm, Göteborg, Helsingborg och Norrköping.

Sturegatan 6
Box 5853
102 40 Stockholm

Norra Strandgatan 11
25220
Helsingborg

Drottningatan 20
602 24 Norrköping

Kungsportsavenyen 21
411 36 Göteborg

Fakturering 

Se PDF med bolagsinformation, fakturaadresser, GLN-nummer och e-postadresser här.