Kontaktinformation till oss på Magnolia Bostad hittar du här, liksom individuella mailadresser och telefonnummer till vår ledningsgrupp.

Kontakta oss

+46 (0) 8 470 50 80
info@magnoliabostad.se

Fredrik Lidjan
Verkställande direktör

fredrik.lidjan@magnoliabostad.se
08 470 50 80

Rickard Langerfors
vVD

rickard.langerfors@magnoliabostad.se
070 239 35 35

Erik Rune
vVD

erik.rune@magnoliabostad.se
073 399 40 30

Linda Wiman 
Chef Boendeutveckling

linda.wiman@magnoliabostad.se
070 664 02 05

Fredrik Westin
CFO

fredrik.westin@magnoliabostad.se
070 943 73 31

Louise Persson
HR-ansvarig

louise.persson@magnoliabostad.se
+46 (0) 73 813 24 94

Suzana Bossel
Marknads- och kommunikationschef

suzana.bossel@magnoliabostad.se
070 577 04 97

Marita Björk
IR-ansvarig

Hanna Jessing 
Chefsjurist

hanna.jessing@magnoliabostad.se
070 968 15 55

Patrick Kalaska 
Affärsgenerering

patrick.kalaska@magnoliabostad.se
0707 76 78 32

Thomas Persson 
Regionchef Öst

thomas.persson@magnoliabostad.se
070 533 15 68

Magnolia Bostad
Sturegatan 6
Box 5853
102 40 Stockholm

Magnolia Bostad
Norra Strandgatan 11
25220 Helsingborg
.