Kontaktinformation till oss på Magnolia Bostad hittar du här, liksom individuella mailadresser och telefonnummer till vår ledningsgrupp.

Kontakta oss

+46 (0) 8 470 50 80
info@magnoliabostad.se

Fredrik Lidjan
Verkställande direktör

fredrik.lidjan@magnoliabostad.se
+46 (0) 8 470 50 80

Rickard Langerfors
vVD/Chef Projektutveckling

rickard.langerfors@magnoliabostad.se
+46 (0) 70 239 35 35

Erik Rune
vVD/Chef Affärsutveckling

erik.rune@magnoliabostad.se
+46 (0) 73 399 40 30

Linda Wiman 
Chef Affärsområdesutveckling

linda.wiman@magnoliabostad.se
+46 (0) 70 664 02 05

Fredrik Westin
CFO

fredrik.westin@magnoliabostad.se
+46 (0) 70 943 73 31

Louise Persson

Louise Persson
HR-ansvarig

louise.persson@magnoliabostad.se
+46 (0) 73 813 24 94

Mikaela Senator

Mikaela Senator
IR-ansvarig

mikaela.senator@magnoliabostad.se
+46 (0) 70 775 57 57

Suzana Bossel
Marknads- och kommunikationschef

suzana.bossel@magnoliabostad.se
+46 (0) 70 577 04 97

Camilla Weiner
Hållbarhetschef

camilla.weiner@magnoliabostad.se
+46 (0) 70 741 77 53

Magnolia Bostad
Sturegatan 6
Box 5853
102 40 Stockholm

Magnolia Bostad
Kullagatan 8
252 20 Helsingborg
.